מאמרים

קבוצת טריניטי משלבת מומחים בתחומי החקיקה, השכר והמס, יחד עם תוכנה המאפשרת ניתוח ממוחשב עבור 100% מתלושי השכר, ברמת הסעיף. מומחי טריניטי משלבים ידע וניסיון רב שנים בתחום הכספים - בדגש על מיסוי, מערכות מידע ופיתוח טכנולוגי. ניסיונה של קבוצת טריניטי כולל פרויקטים רבים ומורכבים בתחומי הבקרה הממוחשבת לחברות ומוסדות ממשלתיים.

 


 

 

בקרה ותפעול ביטוחים

החל מחודש ינואר 2017 על כל מעסיק להתקשר עם חברה לשרותי תפעול ביטוחים פנסיוניים לגבי שידור קובץ אחיד על פי תקנות הממונה על הביטוח והיזון חוזר.

 

שירותי חיסכון במיסוי רכב חברה

תהליך אוטומטי המבצע הפרדה בין נסיעות פרטיות ועסקיות. ממשק לכל מערכת איכון מובילה בשוק וממשק אוטומטי לתוכנות נוכחות ושכר.חיסכון משמעותי במיסוי רכב החברה, מידי חודש.

 

יכולות הבקרה הממוחשבת

טריניטי בקרות שכר משלבת מומחים בתחומי החקיקה, השכר והמס, יחד עם תוכנה המאפשרת בקרה של 100% מתלושי השכר, ברמת הרכיב. ניסיון החברה מעיד כי בכל חברה נמצאים ליקויים, ובקרה מובילה באופן ישיר לחיסכון תקציבי משמעותי.

בקרת שכר

הסיבות לביצוע בקרת שכר ממוחשבת

ניתוח שכר ממוחשב הסוקר את כל תלושי העובדים מאפשר לאתר שגיאות ברמת הסמל/רכיב. אמנם תלושי השכר מופקים בתוכנות שכר על ידי אנשי מקצוע אולם, עדיין, חלק רב מן העבודה כולל גורם אנוש לצד מעקב מתמיד אחר שינויים בחקיקה. בפועל, נמצא כי אף תוכנות שכר קיימות אינן חפות מטעויות.

צור קשר

     

טריניטי בקרות שכר.

כתובת. הכיסופים 801, ירושלים.

 

משרד. 072-2211114

דוא"ל. moked@tcs.co.il

 

      
 

© כל הזכויות שמורות לטריניטי בקרות שכר 2018.